Schedule

On air now:
Tmiem il-Programmi
22:30 -

Sunday
08:00 Talba tat-Tmienja
08:30 Quddies tal-Hadd
09:30 Tizwieqa Muzikali with Charles Cordina
12:00 Angelus
12:05 Ruzarju
13:00 Lehen is-Socjeta with Membri tas-Socjeta Dun Fillipu Borgia
14:00 Snin tad-Deheb (R) with Sunny Azzopardi
16:00 Maltin ghal Maltin (R) with Johnny Catania
19:00 Cinemania (R) with Karmenu Bonnici
20:00 Roundabout (R) with Billy Ray
22:00 Ruzarju
22:30 Tmiem il-Programmi
Monday
08:00 Talba tat-Tmienja
09:00 Nostalgija Muzikali with Lina Tabone
12:00 Angelus
12:05 Ruzarju
12:30 Buon Apetit with Victor Cuchieri
13:00 Qmusic with Jason Johon
16:00 Retro with Charlie Visanich
18:00 Classic Rock 945 with Genio Grech
20:00 Niltaqghu Ma with Carmelo Borg-Justin Shembri
21:00 Mid-Dinja tal-Baned with Daniel Vella
22:00 Ruzarju
22:30 Tmiem il-Programmi
Tuesday
08:00 Talba tat-Tmienja
10:00 Ftit min Kollox with Terry Muscat
12:00 Angelus
12:05 Ruzarju
12:30 Qari Bil-Malti
13:00 Mid-Dinja tal-Baned with Daniel Vella
14:00 Siltiet Operistici with Joseph Lija
16:00 Music Box with Tony Cilia
18:00 BKR Sports with Carmelo Calleja u Carmelo Borg
19:30 Poezija Muzikali with Wayne Farrugia
21:00 Hollywood Muzikali with Karmenu Bonnici
22:00 Ruzarju
22:30 Tmiem il-Programmi
Wednesday
08:00 Talba tat-Tmienja
08:05 Poezija Muzikali (r) with Wayne Farrugia
09:30 Music Box with Tony Cilia
12:00 Angelus
12:05 Ruzarju
12:30 Buon Apetit with Victor Cuschieri
14:00 Siesta with Victor Cuschieri
16:00 Country Line with Lina Tabone
19:00 Roundabout with Billy Ray
21:00 Nghixu dak li Nemmnu with Fr George Schembri
22:00 Ruzarju
22:30 Tmiem il-Programmi
Thursday
08:00 Talba tat-Tmienja
10:00 Kelma iggibb il-ohra with Carmelo Calleja
12:00 Angelus
12:05 Ruzarju
12:30 Qari bil-Malti with Anton Grasso
13:00 Cinemania with Karmenu Bonnici
14:00 Solid Gold with Tony Cilja
16:00 Hollywood Muzikali (r) with Karmenu Bonnici
17:00 All Time Favorites with Noel Catania
19:00 Lehen Is-Socjeta with Membri Soc Dun Fillipu Borgia
20:00 Qatt Minsija with Carmelo Calleja
21:00 BKR Classica with Silvan Abdilla
22:00 Ruzarju
22:30 Tmiem il-Programmi
Friday
08:00 Ftuh tal-Istazzjon
08:05 Nemmnu bil-Muzika (r) with Carmelo Calleja
09:00 Tmiem il-Gimgha Flimkien with Lina Tabone
12:00 Angelus
12:05 Ruzarju
12:30 Buon Petitt with Victor Cuschieri
14:00 Snin Tad-Deheb with Sunny Azzopardi
16:00 Pop Corn with Mario Fenech
18:00 Qmusic with Jason John
20:00 Sports Analizi with Carmelo Borg
20:30 Tmiem il-Programmi
22:00 Ruzarju
Saturday
08:00 Ftuh tal-Istazzjon
08:05 Qatt Minsija (r) with Carmelo Calleja
09:00 Maltin ghal Maltin with Johnny Catania
12:00 Angelus
12:05 Ruzarju
13:00 Baned Maltin with Daniel Vella
14:00 Muzika u Sorts with Godfrey Cosaitis
16:00 Playlist with Ismahel Calleja
18:00 Classic Rock 945 with Eugenio Grech
20:00 Live Concert with Rec Live Show
22:00 Ruzarju
22:30 Tmiem il-Programmi
McDonald's Eurosport Adidas Meat Point MSV Powerade